چهارشنبه 1 آبان 1398-22:45 شمسی /10/23/2019 10:45:33 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:1919
  • زمان انتشار:دوشنبه 20 خرداد 1398-22:41
سوئیچ، راهکاری هوشمند برای حل بحران بازار خودرو

پلتفرم هوشمند سوئیچ با محور خرید و فروش خودرو و دیجیتالی کردن فرآیند معاملات خودرو امروز صبح در حاشیه نهمین نمایشگاه بین‌المللی اینوتکس 2019 رونمایی شد. 
سوئیچ آمد/ صفر تا صد معاملات خودرو دیجیتالی می شود
به گزارش خودرونامه، محمدمهدی کاشف مدیرعامل سوئیچ صبح امروز در جمع خبرنگاران با بیان مطلب فوق اظهار کرد: سوئیچ برای تسهیل در خرید و فروش خودرو تاسیس شده و کلیه فرآیندهای مربوط به معاملات خودرو به صورت غیر حضوری انجام می شود.
او افزود: از صفر تا صد مراحل فروش انواع خودرو را سوئیچ انجام می دهد و مشتریان و مالکان خودرو فقط برای یکبار باید به منظور ثبت سند در دفاتر اسناد رسمی حضور یابند.
کاشف ادامه داد: یک درصد حق معاملات را سوئیچ به عنوان حق الزحمه بابت خدماتی اعم از بازدیدهای کارشناسی از خودروها، وصل کردن خریداران و فروشندگان به یکدیگر و ثبت قرارداد نهایی اخذ می شود.
او افزود: سوئیچ در حقیقت بر هم زننده بازار سنتی است. سبک خرید و فروش خودرو عوض خواهد شد و مدرن می شود. در واقع ما دنبال کاهش ریسک خرید و فروش خودرو و جذاب کردن آن برای مشتریان هستیم.
مدیرعامل سوئیچ با بیان اینکه نحوه قیمتگذاری در سوئیچ رقابتی و بر اساس توافق خریدار و مالک است و قیمت ها به نقطه تعادل نزدیک می شود، گفت: سوییچ در مرحله اول خدمات خود را در شهر بزرگ تهران و خرید و فروش اتومبیل‌های متوسط به بالا (Middle High Range) که بیشتر محصول برندهای شناخته شده صنعت خودروسازی جهان هستند، متمرکز کرده است. 
کاشف در ادامه تاکید کرد: سعی کرده‌ایم با ایجاد بستری هوشمند پیوندی میان تجربیات خود در بازار خودرو، نیازهای مصرف‌کننده ایرانی و تکنولوژی ایجاد کنیم. سوییچ برای نخستین بار این امکان را فراهم کرده تا کارشناسانی متخصص از ابتدا تا پایان مراحل انتخاب، بازبینی، معامله و حتی تعویض پلاک و ثبت سند در کنار کاربران خود باشند. سوییچ با بهره‌مندی از الگوریتم‌های هوش مصنوعی می‌تواند مشکلات بزرگی از جمله هرج و مرج و عدم شفافیت در بازار خودرو را تا حد زیادی کنترل کند.
در ادامه میثم شفیق، رئیس هیات مدیره سوئیچ با بیان اینکه سیستم قیمت گذاری در خود مجموعه سوئیچ از سوی یک تیم کارشناسی صورت می گیرد، اظهار کرد: زندگی در ایران از سنتی به سمت دیجیتالی شدن حرکت می کند و مطمئنیم که سوئیچ می تواند با دیجیتالی کردن معاملات خودرو، ریسک خرید و فروش را پایین بیاورد و سطح اعتماد را بالا ببرد.
او افزود: مطالعه بازار به صورت جدی انجام شده است و سوئیچ با شناخت کامل از بازار خرید و فروش خودرو متولد شده است. ما گواهی فنی صادر کرده و مسوولیت آن را می پذیریم.
شفیق ادامه داد: سوئیچ مجهز به آتلیه تخصصی عکاسی است و به صورت 360 درجه از همه نقاط خودرو عکاسی کرده و در اختیار مشتریان قرار می دهد.
او افزود: ما به دنبال تغییر فرهنگ خرید و فروش خودرو هستیم. امروز با ممنوعیت واردات خودروهای وارداتی، بسیاری از مشتریان خواستار خرید خودروهای وارداتی دست دوم هستند که سوئیچ این امکان را برای آنان فراهم کرده است.

نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

نظرات کاربران برای این مطلب فعال نیست

آخرین عناوین