چهارشنبه 1 آبان 1398-22:45 شمسی /10/23/2019 10:45:03 PM
  • گروه مطلب:
  • کد مطلب:1907
  • زمان انتشار:دوشنبه 13 خرداد 1398-23:16
نخستين سمپوزيوم ساخت بدنه خودرو(BIW98) برگزار مي شود:

نخستين سمپوزيوم ساخت بدنه خودرو(BIW98) از سوي شركت ايدكوپرس از زيرمجموعه‌هاي گروه خودروسازي سايپا باهمكاري دانشگاه صنعتي شريف برگزار مي‌شود.
گام دوم سايپا در پويش ملي بومي‌سازي قطعات

به گزارش خودرونامه به نقل از سايپانيوز، اين سمپوزيوم با هدف ارائه مقالات تحقيقاتي در زمينه توليد قطعات و مجموعه‌هاي پرسي بدنه خودرو، ارائه آخرين فناوري‌ها و همكاري و هم‌فكري محققان دانشگاهي با مهندسان بخش صنعت خودرو در راستاي توسعه علمي، فني و توليدي صنعت خودرو برگزار مي‌شود.

كاربرد مواد نوين در سبك‌سازي و ارتقاي ايمني بدنه خودرو، فرايند پرس‌كاري و شكل‌دهي ورق، خطوط پرس‌كاري، فرايند جوشكاري و اتصال بدنه خودرو، آينده‌پژوهي و تكنولوژي‌هاي نوين در بدنه خودرو و مديريت اقتصاد و محيط زيست در توليد بدنه خودرو از جمله موضوعات اين سمپوزيوم است.

همچنين بازديد از خط توليد شركت ايدكوپرس سايپا، برگزاري كارگاه‌هاي آموزشي درخصوص طراحي و ساخت بدنه خودرو، برپايي نمايشگاه صنعتي و برگزاري نشست توليدكنندگان بدنه خودرو از ديگر برنامه‌هاي جانبي نخستين سمپوزيوم ساخت بدنه خودرو است.

گروه خودروسازي سايپا پس از راه‌اندازي نمايشگاه دائمي قطعات مورد نياز محصولات خود و اعلام فراخوان به مجامع علمي و پژوهشي، صنعت‌گران و شركت‌هاي دانش‌بنيان داخلي به‌عنوان نخستين گام خود در پويش ملي داخلي‌سازي قطعات خودرو، سمپوزيوم مذكور را به‌عنوان دومين گام جهت شناسايي ظرفيت‌هاي داخلي جهت كاهش وابستگي به بازارهاي خارجي و ارزبري محصولات خود به مرحله اجرا درخواهد آورد.

نخستين سمپوزيوم ساخت بدنه خودرو(BIW98) در تاريخ 11 و 12 تيرماه امسال در دانشگاه صنعتي شريف برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان مي‌توانند مقالات علمي خود را از 20 ارديبهشت تا 20 خرداد 98 به دبيرخانه اين سمپوزيوم به نشاني دانشكده مهندسي و علم مواد دانشگاه صنعتي شريف و آدرس ايميل BIW98@sharif.ir ارسال كنند.


نظر تایید شده:0

نظر تایید نشده:0

نظر در صف:0

.

نظرات کاربران

آخرین عناوین